Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Sobota, 25.11.2017

Rady Okręgów - składy

Składy Rad Okręgów - jednostek pomocniczych Gminy Miasta Toruń - V kadencja (2016-2020):

RADA OKRĘGU NR 3 - RUDAK
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26-32
rudak@um.torun.pl

1.    Gierszal Romuald
2.    Holc Michał
3.    Iwanowski Dawid
4.    Krużyńska Stefania
5.    Kuczmarska Iwona
6.    Lejman Marcin
7.    Nowicki Andrzej
8.    Pacuk Dariusz
9.    Szczesna Sylwia - Przewodnicząca
10.   Ziemińska-Bącal Iwona
________________________________________

RADA OKRĘGU NR 4 - CZERNIEWICE
Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Włocławska 237/239
czerniewice@um.torun.pl

1.    Babiuk Adam
2.    Downer Krzysztof
3.    Jasińska Hanna
4.    Kania Wiesław - Przewodniczący
5.    Laurentowicz Marianna
6.    Malinowska-Pelczar Agnieszka
7.    Mądrzejewski Piotr
8.    Piątkowski Jacek
9.    Szczerbiak Jakub
10.   Szymkiewicz Tomasz
________________________________________

RADA OKRĘGU NR 5 - KASZCZOREK
Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Turystyczna  19
kaszczorek@um.torun.pl

1.    Angowska Gertruda
2.    Kołowski Krzysztof - Przewodniczący
3.    Madej Jacek
4.    Makowiecki Zygmunt
5.    Nowak Marek
6.    Obernikowicz Mirosław
7.    Pietkiewicz Grzegorz
8.    Szczepaniec Bernard
9.    Widliński Tomasz
10.   Witkowicz Emilia
________________________________________

RADA OKRĘGU NR 6 - GRĘBOCIN-BIELAWY
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8
bielawy-grebocin@um.torun.pl

1.    Ciżmowska Daniela
2.    Kierlańczyk Edmund
3.    Klonowski Robert
4.    Krempeć Katarzyna
5.    Kwiatkowski Jan
6.    Liberadzki Paweł  - Przewodniczący
7.    Naskręt Łukasz
8.    Przybysz Jan
9.    Skibicki Marcin
10.   Wiśniewski Edward
________________________________________

RADA OKRĘGU NR 10 - WRZOSY
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9
wrzosy@um.torun.pl

1.    Kowalska Halina
2.    Krzyżaniak Jacek
3.    Kubczak-Kosicka Anna
4.    Łowicki Marcin
5.    Michalak Adam
6.    Noskowicz Barbara  - Przewodnicząca
7.    Pietrucki Piotr
8.    Ruszkiewicz Agnieszka
9.    Szymanowski Paweł
10.   Zając Daniela
________________________________________

RADA OKRĘGU NR 11 - CHEŁMIŃSKIE
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49
chelminskie@um.torun.pl

1.    Górna Agnieszka
2.    Gulak-Lipka Patrycja
3.    Jankowski Artur
4.    Kardasz Justyna  - Przewodnicząca
5.    Lipińska Henryka
6.    Lubański Przemysław
7.    Maćkowiak Paweł
8.    Matusiak Wiesław
9.    Miliszewski Kamil
10.   Wiese Tomasz
________________________________________

RADA OKRĘGU NR 13 - BYDGOSKIE
Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Krasińskiego 45/47
bydgoskie@um.torun.pl

1.    Doligalski Andrzej
2.    Dominiak Dorota
3.    Krynicka-Szroeder Katarzyna
4.    Machalski Paweł
5.    Mackiewicz Aldona
6.    Matusiak Robert
7.    Mitręga Michał
8.    Pekasiewicz Maria
9.    Stawiski Maciej
10.   Waloch-Matlakiewicz Natalia - Przewodnicząca



Składy Rad Okręgów poprzednich kadencji:


 



Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: BRM
Data wytworzenia: 16-12-2012
Kto opublikował: Paweł Piotrowicz
Data publikacji: 16-12-2012
Kto zmodyfikował: Paweł Piotrowicz
Data ostatniej modyfikacji: 24-03-2017
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt