Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Niedziela, 26.03.2017

Liczba wejść na stronę: 4544




Dyżury Rad Okręgów

(jednostek pomocniczych gminy)


V kadencja 2016 - 2020




Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
11 grudnia 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
4 grudnia 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 listopada 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
6 listopada 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
9 października 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
2 października 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
4 września 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
4 września 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 lipca 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
19 czerwca 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
5 czerwca 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
15 maja 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
8 maja 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
24 kwietnia 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
3 kwietnia 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
3 kwietnia 2017r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
22 marca 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

20 marca 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
18 marca 2017r., godz. 10.00 - 13.00 - dyżur dla mieszkańców - projekty do budżetu partycypacyjnego
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
14 marca 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 marca 2017r., godz. 17.30
Gimnazjum Nr 21, ul. G. Morcinka 13

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
6 marca 2017r., godz. 18.00 - dyżur; godz. 19.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul.Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 lutego 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
20 lutego 2017r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 lutego 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 3 Rudak
13 lutego 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
6 lutego 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

23 stycznia 2017r., godz. 18.30
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 3 Rudak

10 stycznia 2017r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 stycznia 2017r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
9 stycznia 2017r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
13 grudnia 2016r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
12 grudnia 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 3 Rudak

7 grudnia 2016r., godz. 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26/32



IV kadencja 2012 - 2016




Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 listopada 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

7 listopada 2016r., godz. 18.00 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
25 października 2016r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
11 października 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
3 października 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 14, ul. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

3 października 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30 - 20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
13 września 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
12 września 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
5 września 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin

5 września 2016r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 sierpnia 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
4 lipca 2016r., godz. 18.00
salka parafialna przy kościele, ul. Włocławska 256

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 lipca 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

30 czerwca 2016r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
15 czerwca 2016r., dyżur członków Rady - godz. 18.00, spotkanie RO - godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 czerwca 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
8 czerwca 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
7 czerwca 2016r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
6 czerwca 2016r., godz. 18.00 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
11 maja 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 maja 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
2 maja 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
13 kwietnia 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 kwietnia 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
11 kwietnia 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 kwietnia 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
4 kwietnia 2016r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
23 marca 2016r., dyżur członków Rady - godz. 17.30, spotkanie RO - godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
9 marca 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 marca 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

7 marca 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
10 lutego 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
9 lutego 2016r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 lutego 2016r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady,
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
1 lutego 2016r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
21 stycznia 2016r., dyżur członków Rady - godz. 17.30, spotkanie RO - godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
13 stycznia 2016r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 stycznia 2016r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 26, ul. Fałata 88/90

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 stycznia 2016r., godz. 18.00 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
16 grudnia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
9 grudnia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 grudnia 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
7 grudnia 2015r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
23 listopada 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 listopada 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
7 grudnia 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 grudnia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 listopada 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
7 listopada 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
2 listopada 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
2 listopada 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 października 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
14 października 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
13 października 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
12 października 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
5 października 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

5 października 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
15 września 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
14 września 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
9 września 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
8 września 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
7 września 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 września 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
7 września 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
31 sierpnia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

3 sierpnia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
16 lipca 2015r., godz. 17.30 dyżur dla mieszkańców, godz. 18.00 spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
6 lipca 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 7 Skarpa
1 lipca 2015r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 5, ul. kard. S. Wyszyńskiego 1/5

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
30 czerwca 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
29 czerwca 2015r., godz. 18.00
sala parafialna przy kościele, ul. Włocławska 256

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
29 czerwca 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
10 czerwca 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
8 czerwca 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
8 czerwca 2015r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
8 czerwca 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 czerwca 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
28 maja 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

13 maja 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
12 maja 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
11 maja 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

4 maja 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 maja 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
4 maja 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
21 kwietnia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 kwietnia 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
13 kwietnia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
13 kwietnia 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
13 kwietnia 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

8 kwietnia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 7 Skarpa
19 marca 2015r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 5, ul. kard. S. Wyszyńskiego 1/5

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

11 marca 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
10 marca 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
10 marca 2015r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
9 marca 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

2 marca 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

2 marca 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
2 marca 2015r., godz. 18.00
Świetlica Środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
2 marca 2015r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 lutego 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
11 lutego 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

2 lutego 2015r., godz. 18.00 - dyżur dla mieszkańców, godz. 18.30 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

2 lutego 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
26 stycznia 2015r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 stycznia 2015r., godz. 18.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
12 stycznia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
14 stycznia 2015r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
5 stycznia 2015r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 6 Bielawy-Grębocin
10 grudnia 2014r., godz. 18.00
Świetlica środowiskowa MOPR, ul. Olsztyńska 114a

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
8 grudnia 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 grudnia 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
1 grudnia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
26 listopada 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
24 listopada 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
17 listopada 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
3 listopada 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
3 listopada2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
3 listopada 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
27 października 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
13 października 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
6 października 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
6 października 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
29 września 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
15 września 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie

9 września 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49, sala stołówkowa

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
8 września 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
1 września 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
1 września 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
25 sierpnia 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
4 sierpnia 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz

24 lipca 2014r. godz. 17.30 - dyżur, godz. 18.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 lipca 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
30 czerwca 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
16 czerwca 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
2 czerwca 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie

2 czerwca 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
2 czerwca 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
26 maja 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
26 maja 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
12 maja 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
12 maja 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

5 maja 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
5 maja 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
5 maja 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

28 kwietnia 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 7 Skarpa

24 kwietnia 2014r., godz. 17.00
Zespół Szkół Nr 5, ul. kard. S. Wyszyńskiego 1/5

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
14 kwietnia 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
7 kwietnia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
7 kwietnia 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki

7 kwietnia 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
24 marca 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
24 marca 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
11 marca 2014r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
10 marca 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

5 marca 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy

3 marca 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
3 marca 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady, 18.30-20.00 - spotkanie RO
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki
3 marca 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
27 lutego 2014r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
25 lutego 2014r., godz. 17.30
Gimnazjum Nr 21, ul. Morcinka 13

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
24 lutego 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
17 lutego 2014r., godz. 17.00
Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie

11 lutego 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 22, ul. Fałata 88/90

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo
10 lutego 2014r., godz. 18.30 (17.30-18.30 - dyżur dla mieszkańców)
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
3 lutego 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 12 Staromiejskie
3 lutego 2014r., godz. 18.00 - 18.30 - dyżur członków Rady
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9

Rada Okręgu Nr 2 Stawki

3 lutego 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
27 stycznia 2014r., godz. 18.30 - 19.30 - dyżur dla mieszkańców
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 1 Podgórz
24 stycznia 2014r., godz. 16.30 - dyżur, godz. 17.00 - spotkanie RO
Zespół Szkół Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11

Rada Okręgu Nr 11 Chełmińskie
20 stycznia 2014r., godz. 17.30 Gimnazjum Nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49

Rada Okręgu Nr 13 Bydgoskie
14 stycznia 2014r., godz. 17.30
Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Krasińskiego 45/47

Rada Okręgu Nr 10 Wrzosy
13 stycznia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9

Rada Okręgu Nr 8 Rubinkowo

13 stycznia 2014r., godz. 18.30
Zespół Szkół Nr 8, ul. Łyskowskiego 28

Rada Okręgu Nr 4 Czerniewice
13 stycznia 2014r., godz. 18.00
Zespół Szkół Nr 34, ul. Włocławska 237/239

Rada Okręgu Nr 2 Stawki

13 stycznia 2014r., godz. 17.30
Zespół Szkół Nr 14, ul. gen. Hallera 79




Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: RO Nr 11
Data wytworzenia: 12-10-2011
Kto opublikował: Beata Czerwonka
Data publikacji: 12-10-2011
Kto zmodyfikował: Beata Czerwonka
Data ostatniej modyfikacji: 16-03-2017
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt