Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Niedziela, 21.07.2019
Strona główna > Oferta inwestycyjna > Miejskie nieruchomości na sprzedaż >

Miejska oferta inwestycyjna

Rybaki 53 (lokal mieszkalny)Adres:
Rybaki 53 m.1A

Powierzchnia działki:
1033 m²

Charakterystyka nieruchomości:
Lokal mieszkalny nr 1A jest usytuowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Rybaki 53 w Toruniu. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 87,91 m2. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, zlokalizowanej po przeciwnej stronie wspólnego przedpokoju, wspólnego przedpokoju oraz pomieszczeń przynależnych: pomieszczenia gospodarczego o pow. 2,15 m2 usytuowanego przy klatce schodowej, piwnicy o pow. 5,85 m2 i pomieszczenia gospodarczego zlokalizowanego na podwórzu o pow. 10,48 m2. Dla lokalu urządzona jest księga lokalowa KW Nr TO1T/00129814/9. Rzeczoznawca ocenił stan techniczny lokalu jako III zakres – do remontu. Okna w pokojach i w kuchni od strony północnej, lokal jest przejściowy, bez balkonu, kuchnia widna. Stolarka okienna drewniana – stara wymaga konserwacji. Drzwi wejściowe i do łazienki – stare, drewniane, stan zadowalający, w pozostałych pomieszczeniach znajdują się otwory drzwiowe (bez framug).

Infrastruktura techniczna:
Lokal jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe, ciepła woda podgrzewana elektrycznie (bojler w łazience).

Forma rozdysponowania:
Przetarg na sprzedaż lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej w 10639/68192 części w prawie własności gruntu oraz we współwłasności części wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.Termin przetargu:
brak daty

Miejsce:
Urząd Miasta Torunia, Wydział Gospodarki Nieruchomościami, ul. Grudziądzka 126 b, pokój nr 115

Postąpienie:
nie mniej niż 1% ceny wywoławczej


Kontakt:
Wydział Gospodarki Nieruchomościami
ul. Grudziądzka 126 b
Iwona Więckowska
tel. 56 6118401
i.wieckowska@um.torun.plUwagi:
I przetarg przeprowadzony w dniu 12.02.2019r. zakończył się wynikiem negatywnym, nie wyłonił nabywcy lokalu.II przetarg przeprowadzony w dniu 16.04.2019r. zakończył się wynikiem negatywnym, nie wyłonił nabywcy lokalu, osoba która wpłaciła wadium nie przybyła na przetarg.III przetarg przeprowadzony w dniu 18 czerwca 2019r. nie wyłonił nabywcy, nikt nie wpłacił wadium.

Metryczka
Podmiot udostępniający: PMT
Data wytworzenia: --
Kto opublikował:
Data publikacji: --
Kto zmodyfikował:
Data ostatniej modyfikacji: --
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A